Your address will show here +12 34 56 78
Beşiktaş

  • Text Hover
Roastery & Coffee House

Beşiktaş’ın dinamizminin kalbinde yer almasının aksine, sokak kültürünü sakin ve huzurlu yaşayan bir Akaretler ara sokağındayız. Bu sakinlik sayesinde sizlere şehir gürültüsünden ve hayat temponuzdan uzak bir ortamda servis vermekten keyif alıyoruz.


Kahvelerimizi bu keyifli deneyimlerimizi paylaşmaya olanak sağlıyoruz. Bu şubemizde güler yüzlü ve ilgili servisimizi masalarınıza sunuyoruz. Dünyanın çeşitli yörelerine ait nitelikli kahvelerimizi farklı demleme tekniklerimizle içebiliyor, beraberinde siparişiniz üzerine pişirdiğimiz orijinal Fransız kruvasanlarımızı ve taze tatlılarımızı tüketebiliyorsunuz.

Şube Bilgileri

Vişnezade Mahallesi Enis Akaygen Sokak No. 11/C Beşiktaş / İstanbul

Hergün : 09.00 – 23.00

Bostanlı

  • Text Hover
Roastery House & Coffee Equipments Store

İzmir‘in en güzel  yerlerinden biri olan Bostanlı ‘da, insan ve doğa ilişkisini göz önünde bulundurarak doğanın eşsiz güzelliklerini yenilenen konseptimize yansıttık. Yeni şubemiz nitelikli kahve severlere şehrin karmaşasından uzak bir atmosfer sunuyor. Kavurma alanımız ve atölye etkinliklerimiz ile kahvenin çekirdekten bardağa kadar olan serüvenini öğrenebileceğiniz eğitimlere katılabilirsiniz. Ayrıca ortak çalışma alanları ve toplantı salonumuz ile verimli ve rahat bir çalışma ortamı sunuyoruz. Dünyaca ünlü markaların ev tipi ve endüstriyel kahve ekipmanlarını  bulabileceğiniz bir satış alanımız da mevcut.


Dünyanın çeşitli yörelerine ait nitelikli kahvelerimizi farklı demleme tekniklerimizle içebilir hem de siparişiniz üzerine pişirdiğimiz orijinal Fransız kruvasanlarımızı ve taze tatlılarımızı tüketebilirsiniz. Eğer bu anlattıklarımız sizi heyecanlandırıp, nerede olduğumuzu merak ederseniz Bostanlı Vapur İskelesi’ne konum olarak çok yakınız!

Şube Bilgileri

Bostanlı Mahallesi 2014 Sokak No:13/A Karşıyaka / İzmir

Hergün : 09.00 – 24.00