Goche’s Coffee Dünyası

Sunduğumuz nezih, samimi, sıcak, huzurlu ve ferah ortam ile birlikte yiyecek, içecek, hizmet olarak da her zaman kaliteyi hedefliyoruz. Bu kaliteyi ve benimsediğimiz anlayışı sürdürebilir kılmayı, insanlarda Goche’s aidiyeti oluşturmayı, bu aidiyeti pekiştirmeyi ve büyütmeyi amaçlıyoruz.

Hassasiyetle seçtiğimiz kahve çekirdeklerinin tüm lezzet ve aromalarını siz kahve severlere doğru şekilde sunmak için her bir çekirdeğe özel profiller oluşturarak özenle kavuruyoruz.

Denizin, güneşin, yeşilin, mevsimlerin, ferah ve temiz havanın yansımalarıyla; kahve atölyeleri, workshoplar, kahve severlerin ve meraklılarının kahve hakkında her şeyi öğrenebilecekleri keyifli bir ortamla, şehrin ortasında ama aynı zamanda bir o kadar da şehrin keşmekeşliğinden uzak, ferah ve huzurlu bir mekân sunuyoruz.

İletişim

WORKSHOP

Nitelikli Kahveye Dair Atölyeler

WORKSHOPSON200x200 1

CO-WORKING

Çalışmak İçin Verimli ve Rahat Bir Ortam

WORKSHOPSON200x200 2

ROASTERY

Her Çekirdeğe Özgü Kavurma Profilleri

WORKSHOPSON200x200 3

COFFEE EQUIPMENTS

Ev Tipi ve Endüstriyel Kahve Ekipmanları

Goche’s Değerleri

Günümüzde insan kavramı son derece önemli hale geldi. Biz de insanı odağımıza alarak, insanın duygularına, hissi değerlerine dokunan ve herkese/her şeye fayda sağlamayı amaçlıyoruz. 

Bu noktada standardizasyonun sağlanması, hizmet kalitesinin en önemli boyutudur. Marka sadakatini artırmak adına, her daim açık profesyonel ekibimizle son teknoloji makine ve ekipmanlar kullanılarak müşteriyle temas halinde olan bütün unsurlarda, kalite standartlarına bağlı kalabilmek için tüm şubelerimizde aynı özeni gösteriyoruz. Benimsediğimiz bu anlayışı sürdürülebilir kılmayı amaçladığımız mekanlarımızla, huzuru ve kendini bulmak isteyen ve hayattan keyif almanın önemini kavramış herkese ulaşmayı hedefliyoruz.

FranchISING Toptan Satış & Danışmanlık